+420739657952 ubytovani@unasdoma.net

Ubytování

Dvorce – Jižní Čechy

Ubytování ve Dvorcích, malé jihočeské vísce o dvaceti obyvatelích, ve které na Vás čekají útulné podkrovní pokojíčky, saunička, koupací sud a v době přítomnosti majitele i slušně zásobený bar. Nejmenší hosté jistě ocení pirátské hřiště s pískovištěm a klouzačkou 🙂

Pokud toužíte po klidném odpoledni u dortíku a kávičky, zajeďte si do Jindřichova Hradce, třeba ke Střapaté Bohunce na spodním náměstí. Prohlídka nedalekého komplexu jindřichohradeckého zámku pak bude pro Vás vítanou aktivitou na slehnutí.

Nemotorkáři se přímo ve Dvorcích mohou napojit na některou z cyklotras, které vedou například přes nedalekou Stráž nad Nežárkou do Třeboně, opačným směrem pak přes Terezák do Dubovice až k hranicím s Rakouskem.

Jak to u nás vypadá?

Popis apartmánu

Apartmánové podkroví s kapacitou 5 lůžek (dvě oddělené ložnice) nabízí společně s kuchyňkou, koupelnou a saunou ideální podmínky pro klidnou dovolenou na hony vzdálenou ruchu velkoměsta. 

V zimních i letních měsících za příplatek možnost využití koupacího sudu, který je společně s víceúčelovým dětským hřištěm na zadní zahradě.

Ceník ubytování

3 – 7 nocí: 1 900 Kč / noc
8 a více nocí: 1 500 Kč / noc
závěrečný úklid: 1 000 Kč
využití koupacího sudu: 1 000Kč
min. délka pobytu 3 dny

Adresa apartmánu

Dvorce 2
Stráž nad Nežárkou, 378 02
okres Jindřichův Hradec

Kontaktní údaje

Ivana a Karel Pilní
tel: +420 739 657 952
ubytovani@unasdoma.net

Ve Dvorcích č.p. 2 – železná vrata za rybníkem, odbočka přímo z hlavní silnice

Rezervace

min. délka pobytu 3 dny
Nahrává se kalendář...
Powered by Booking Calendar
- Dostupné
 
- Rezervováno
 
- Čekající