Mühlbach am Hochkönig - Rakousko

Ubytování v klidném prostředí nad malebnou vesnicí Mühlbach odkud můžete v zimě vyrazit na lyže, v létě na kola, feraty, nebo pěšky do hor. Lyžařská oblast Hochkönig nabízí více než 32km upravených sjezdovek, které se dají po Königstour projet za jediný den, takže nuda Vám tady rozhodně nehrozí! V létě si tu přijdou na své jak milovníci adrenalinu, tak rodiny s dětmi.

Webové stránky areálu HOCHKÖNIG
Webové stránky areálu SKIAMADEJak to u nás vypadá?

×

Ceník ubytování

Letní sezóna (květen - listopad)
3 - 7 nocí:                     75 € / noc
8 a více nocí:                 65 € / noc

Zimní sezóna (prosinec - duben)
3 - 7 nocí:                      95 € / noc
8 a více nocí:                  85 € / noc

závěrečný úklid:             50 €

Popis apartmánu

Přátelům, kamarádům, rodině a známým nabízíme ubytování v apartmánu o rozloze 56m2, který se nachází cca 3 km nad Mühlbachem am Hochkönig. Apartmán se dvěma samostatnými ložnicemi pro pohodlné ubytování 4-6 osob, jehož součástí je také privátní lyžárna o rozloze 10m2. Klikatá silnice sice může potrápit řidiče - začátečníky, ale ten výhled za to opravdu stojí! V letních měsících sem svítí až do pozdních večerních hodin, v zimě se po západu slunce můžete kochat pohledem na sjezdovky upravované rolbami a přitom se těšit na další den na svahu.

LokalitaAdresa apartmánu:
Mühlbach am Hochkönig 387
Apartmán 9A
Rakousko

Kontaktní údaje:
Ivana a Karel Pilní
tel: +420 739 657 952
ubytovani@unasdoma.net

Příjezd od Bischofshofenu po silnici B164 Mühlbach am Hochkönig > V obci cca po 500 metrech odbočte za silničním ostrůvkem vpravo do prudkého kopce > po 3 km prudkého stoupání serpentinami odbočte vlevo k hotelu Sonnhof > po 150 m dojedete přímo k parkovacímu stání 9A pod apartmánovým domem.